3 powody dlaczego wizyty u dentysty są jest bardziej przystępne niż myślisz

image

A więc. Kiedy ostatni raz odwiedziłeś dentystę, aby regularnie sprawdzać i czyścić zęby?

Tak, mówimy do Ciebie.

Prawdopodobnie jesteś zajęty martwieniem się o swoją rodzinę, pracę lub szkołę (lub wszystkie trzy jednocześnie). Możesz też myśleć, że wycieczka do dentysty na przegląd to raczej luksus, albo coś, do czego dojdziesz, gdy twoje życie (i finanse) trochę się ustatkuje.

Brzmi znajomo?

Najprawdopodobniej już wiesz, że dobre zdrowie zębów nie jest luksusem, to konieczność. Pewnie już wiesz, że choroba dziąseł dotyka prawie połowę dorosłych w USA, i że im więcej zębów masz w wieku, twoje szanse na lepsze zdrowie całego ciała są większe - na całe życie. Jesteśmy również pewni, że słyszałeś, że dobra rutyna higieny jamy ustnej w domu, wraz z regularnymi wizytami kontrolnymi to najlepszy możliwy sposób, aby zapobiec potrzebie bardziej rozległych i kosztownych procedur w dół drogi.

Jeśli jesteś jak wielu ludzi, możesz wiedzieć o tych rzeczach, ale nadal możesz się wahać, aby podnieść słuchawkę telefonu lub przejść do trybu online, aby zarezerwować wizytę kontrolną. Dlaczego? Prawdopodobnie myślisz, że te wizyty kontrolne mogą być bardziej kosztowne niż możesz sobie na to pozwolić.

Zdrowie jamy ustnej w przystępnej cenie

Dobra wiadomość - regularne przeglądy stomatologiczne mogą być (znacznie) bardziej przystępne niż myślisz.

1. Taniej niż Twoja codzienna kawa:

Czy wiesz, że przeciętne amerykańskie gospodarstwo domowe wydaje ponad 1000 dolarów każdego roku na kawę? Według naszych obliczeń, to prawie 3 razy koszt dwóch regularnych dentystycznych kontroli i czyszczenia wizyt w każdej z naszych lokalizacji. W rzeczywistości, oto kilka innych rzeczy, na które przeciętne gospodarstwo domowe wydaje uznaniową część swojego budżetu:

  • Lunch w pracy, i / lub randki na lunch: $936
  • Alkohol: $454
  • Ubrania: $ 1,817
  • Tytoń: 323 dolary

Czy jesteś zaskoczony? Jak się okazuje, dwa regularne checkup z wizytami czyszczenia zajmie mniej niż jeden procent (.6%) przeciętnego budżetu domowego. Hurra!

stomatolog

2. Możesz mieć ubezpieczenie stomatologiczne i nawet o tym nie wiedzieć

Czy masz ubezpieczenie przez pracodawcę, lub przez giełdę Marketplace Exchange? W takim razie możesz mieć ubezpieczenie dentystyczne i nawet o tym nie wiedzieć. Sprawdź te trzy rzeczy, aby dowiedzieć się czy masz świadczenia, których nie używasz:

  • Każdego roku Twój pracodawca może dokonać przeglądu i zmian w świadczeniach ubezpieczeniowych. W wielu przypadkach, ubezpieczenie medyczne jest całkowicie oddzielne od stomatologicznego. Możesz mieć kartę ubezpieczenia medycznego, ale nie dentystycznego. Sprawdź w dziale kadr (Human Resources) swojego pracodawcy, czy masz ubezpieczenie stomatologiczne. Jeśli tak, w wielu przypadkach usługi profilaktyczne, takie jak przeglądy i czyszczenie zębów są pokrywane w 100% lub mogą wymagać rozsądnej współpłatności lub współubezpieczenia. Jeśli masz pokrycie, większość planów ma zasadę "use-it-or-lose-it", więc upewnij się, że w pełni wykorzystujesz swoje pokrycie. W końcu, już płacisz składkę!
  • Jeżeli zakupiłeś plan ubezpieczeniowy na rynku i wybrałeś opcję pokrycia stomatologicznego, sprawdź dostępność świadczeń. Jeśli spełniłeś swój indywidualny lub rodzinny udział własny na ten rok, twoja opieka dentystyczna może być również pokryta.
  • Illinois rozszerzyło próg dochodowy dla Medicaid dla osób i rodzin wraz z wprowadzeniem Affordable Care Act (ACA). Więcej osób w stanie Illinois może kwalifikować się do otrzymania subsydiów, aby pomóc sobie w pokryciu kosztów leczenia i opieki dentystycznej lub może kwalifikować się do pokrycia Medicaid. Aby dowiedzieć się więcej i sprawdzić, czy kwalifikujesz się do otrzymania subsydiów lub innej pomocy, kliknij tutaj.

 

3. Brak ubezpieczenia? Mamy Cię pod opieką.

Jeśli nie masz ubezpieczenia stomatologicznego dla siebie lub swojej rodziny, nie jesteś sam, a my rozumiemy.

Oferujemy różne opcje płatności na wieloetapowych procedur, finansowanie bez odsetek i przystępne stawki na standardowych procedur stomatologicznych. Jesteśmy zawsze szczęśliwi, aby zaoferować drugą opinię, jeśli chcesz jeden, i zachęcić naszych własnych pacjentów, aby uzyskać drugą opinię, aby być pewni o każdym leczeniu stomatologicznym zalecamy.

Jeśli odkładałeś wizytę na regularne kontrole, bo masz chytre podejrzenia, że myślisz, że potrzebujesz leczenia stomatologicznego, możesz przestać zwlekać teraz.

Dowiedziałeś się już, że para wizyt kontrolnych i czyszczenia jest znacznie bardziej przystępne niż prawdopodobnie myślałeś, więc przyjdź, lub skontaktuj się z nami w każdej chwili z wszelkimi pytaniami.