Czy zaniedbałeś zdrowie swoich zębów?

image

Szczotkowanie i nitkowanie zębów dwa razy dziennie to coś, na co zwracamy uwagę wszystkim naszym pacjentom w The Yuma Dentist. W połączeniu z wykonywanymi dwa razy w roku kontrolami i czyszczeniem zębów, jest to najlepszy sposób na zachowanie zdrowych zębów i dziąseł oraz pięknego uśmiechu.

Właściwa rutyna w zakresie higieny jamy ustnej, coś, co robisz codziennie bez przerwy, ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia zębów. Jest to również związane z ogólnym stanem zdrowia. Rozumiemy jednak, że niektórzy ludzie, z jakichkolwiek powodów, odpuszczają sobie tę czynność. Niektórzy są nawet znani z tego, że pomijają szczotkowanie i nitkowanie zębów tak często, że można powiedzieć, że w ogóle tego nie robią.

To się opłaca!

W takich przypadkach niektórzy mogą myśleć, że ich zęby są już zbyt zniszczone - że żadne leczenie nie przywróci im zdrowia. Jeśli tak jest w Twoim przypadku lub kogoś, kogo kochasz, chcemy Ci powiedzieć, że to nieprawda. Zawsze istnieje sposób na to, aby Twoje zęby wyglądały i czuły się lepiej.

Nie oznacza to, że będzie to łatwe, ale na pewno będzie tego warte. W przypadku zaniedbanych zębów wstępne leczenie rozpoczyna się od wizyty kontrolnej w naszym gabinecie. Wówczas określimy, czy potrzebne są wypełnienia lub ekstrakcje. Być może konieczne będzie również leczenie kanałowe - ale niech te słowa Cię nie przerażają. Nowoczesna stomatologia pozwoliła ograniczyć ból nawet w trudnych przypadkach.

Będziemy również szukać oznak choroby dziąseł, która jest powszechna w przypadku zaniedbanych zębów. Jeśli je znajdziemy, rozpoczniemy sekwencję czyszczenia i leczenia, aby przywrócić zdrowie dziąseł.

Zawsze jest nadzieja

Po przywróceniu zdrowego stanu jamy ustnej zaczynamy zastanawiać się, co należy zrobić, aby naprawić wszelkie uszkodzenia. Może nie będzie to spacerek po parku, ale nie będzie tak źle, jak można by sobie wyobrazić. A na dłuższą metę na pewno się opłaci.

Najważniejszym wnioskiem płynącym z tego wpisu powinno być to, że jest nadzieja dla Twoich zębów.

W gabinecie stomatologicznym w Yumie chcemy, aby wszyscy nasi pacjenci cieszyli się jak najlepszym zdrowiem zębów. Nasze usługi obejmują stomatologię ogólną i estetyczną. Posiadamy również gabinet w Fortuna Foothills. Zaplanuj wizytę u nas już dziś!

Kontakt Stomatolog Yuma:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365