Pozwól nam złagodzić swój lęk przed dentystą

image

Jeśli napinasz się na samą myśl o wizycie u dentysty, możesz skorzystać ze stomatologii sedacyjnej oferowanej przez The Yuma Dentist w Yuma AZ.

Miliony Amerykanów stresują się, gdy muszą odwiedzić dentystę. Określa się to mianem lęku stomatologicznego. Istnieje też jego ostrzejsza forma, zwana fobią stomatologiczną. W obu przypadkach niektórzy ludzie wolą całkowicie pominąć dentystę, niż usiąść na przeglądzie. Problem polega oczywiście na tym, że w ten sposób narażają swoje zdrowie zębów na niebezpieczeństwo.

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie odczuwają lęk lub fobię związaną z leczeniem stomatologicznym. Często wynikają one ze złych doświadczeń z dentystą w dzieciństwie. W grę może wchodzić strach przed bólem, a także obawa przed środkami znieczulającymi i możliwymi skutkami ubocznymi.

Niezależnie od przyczyny, stomatologia sedacyjna pomogła milionom ludzi przejść przez wizytę u dentysty.

Oferujemy dwa rodzaje tej metody:

  • Podtlenek azotu. Znany jest również jako gaz rozweselający. Podtlenek azotu jest stosowany w stomatologii od ponad stu lat i charakteryzuje się wysoką skutecznością.
  • Świadoma sedacja doustna. Na około godzinę przed wizytą pacjent zażywa środek uspokajający. Nie zaśniesz, ale będziesz w stanie głębokiego odprężenia. Po zakończeniu wizyty ktoś będzie musiał odwieźć pacjenta do domu.

Niezależnie od tego, z czym masz problem, ważne jest, abyś nie narażał swojego zdrowia jamy ustnej na szwank, omijając dentystę. Stomatologia sedacyjna w gabinecie The Yuma Dentist w Yuma AZ może być właśnie dla Ciebie. Do naszego gabinetu przyjeżdżają pacjenci z Foothills, Winter Haven, CA i Somerton, aby skorzystać z usług stomatologii ogólnej i innych. Posiadamy również gabinet w Fortuna Foothills. Umów się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365

ArticleID 5525