Lśniący uśmiech u stomatologa rodzinnego

image

Niestety, nasze zęby tracą blask wraz z wiekiem, ale widzę też przebarwienia u młodych pacjentów. Można śmiało powiedzieć, że ludzie w każdym wieku chcą mieć bielsze zęby.

Aby uchronić się przed przebarwieniami, ważne jest, aby szczotkować zęby po posiłkach, aby usunąć substancje, które mogą powodować przebarwienia. Po spożyciu kwaśnych pokarmów lub napojów lepiej jest jednak przepłukać usta wodą, aby rozcieńczyć kwas. Pozwoli to chronić szkliwo.

Produkty do wybielania zębów, takie jak zestawy, paski, wybielające płyny do płukania jamy ustnej i pasty do zębów mogą nieznacznie rozjaśnić przebarwienia, ale aby uzyskać naprawdę olśniewający uśmiech jeśli masz istniejące prace dentystyczne, takie jak korony porcelanowe, łączenie zębów lub licówki, proces wybielania może być trudniejszy, ale nie niemożliwy. Wybielanie zębów nie rozjaśni przebarwień na uzupełnieniach protetycznych, a rozjaśnione zęby sprawią, że uzupełnienia protetyczne będą wyglądać jeszcze gorzej w porównaniu z nimi. W gabinecie możemy zmodernizować Twoje nieciekawe uzupełnienia protetyczne, w tym licówki, korony lub łączniki.

Wybielanie zębów w gabinecie trwa około godziny i wybiela zęby do bielszego niż kiedykolwiek blasku. Dostępne są również profesjonalne zestawy do wybielania zębów do domu, które z czasem mogą przynieść niezwykłe rezultaty.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania młodszego i jaśniejszego uśmiechu, skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem w celu umówienia się na konsultację dotyczącą wybielania zębów już dziś!