Nienawidzisz swoich protez?

image

Dla każdego, kto stracił wszystkie zęby, protezy wsparte na implantach firmy The Yuma Dentist w Yuma AZ mogą wydawać się spełnieniem marzeń: protezy mocowane do szczęki, przewyższające tradycyjne protezy wyglądem i funkcjonalnością.

Protezy wsparte na implantach są już z powodzeniem noszone przez setki tysięcy osób. Jeśli nie znosisz swoich tradycyjnych protez, to właśnie one są tym, czego potrzebujesz.

Jak zapewne wiesz, implant stomatologiczny to tytanowy wkład umieszczany w szczęce, który łączy się z kością. Pojedynczy wkład może stanowić podporę dla jednego sztucznego zęba. Kilka strategicznie rozmieszczonych wkładów może stanowić podporę dla kompletu protez.

Protezy oparte na implantach mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi protezami:

  • Większa stabilność. Ponieważ aparaty są mocowane na tytanowych wkładach, które zostały zespolone ze szczęką, użytkownicy mają znacznie większą siłę gryzienia i żucia.
  • Naturalny wygląd. Wyglądają bardziej jak naturalne zęby i są łatwiejsze w pielęgnacji.
  • Trwałość. Ponieważ implanty są fizycznie przymocowane do szczęki, są trwałe.
  • Zapobiegają recesji kości. W przypadku tradycyjnych protez kość wokół brakujących korzeni zębów zaczyna się pogarszać. Tytanowe wkłady zastępują część korzeni zębów, dzięki czemu kość jest zachowana.

Protezy wsparte na implantach mogą odmienić Twoje życie i należą do zabiegów dostępnych w gabinecie The Yuma Dentist w Yuma AZ. Posiadamy drugi gabinet w Fortuna Foothills. Pacjenci z Foothills, Winter Haven CA i Somerton również przychodzą do naszego gabinetu, aby uzyskać kompleksowe usługi z zakresu stomatologii ogólnej. Zadzwoń do nas, aby umówić się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):


Stomatolog Yuma - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365


Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367

ArticleID 1337